Przenośne gadżety, z których będziesz korzystać na co dzień.

Elektronika staje się coraz mniejsza i wydaje się, że wszyscy mamy własne specjalne gadżety, bez których nigdy nie wychodzimy z domu. Bez wątpienia masz przy sobie smartfona, gdy wychodzimy z domu, ale to nie znaczy, że nie może być kilku dodatkowych udogodnień. Jeśli szukasz nowych technologii lub kilku fajnych dodatków, przygotowaliśmy dużą garść urządzeń wielkości dłoni, które możesz dodać do wyposażenia. Jeśli wiesz, gdzie szukać, możesz uzyskać przystępne ceny na lokalizatory kluczy, karty SD, ładowarki samochodowe USB, bezprzewodowe słuchawki douszne, przenośne głośniki i nie tylko. Reklama tych przedmiotów jest nawet zbyteczna, jak tylko je użyjesz, z pewnością prędko się z nimi nie rozstaniesz.

Poniżej znajdują się niektóre z naszych ulubionych przenośnych ofert technicznych. Oferty te nie tylko mieszczą się w Twojej kieszeni, ale są również na ogół na tyle tanie, że możesz je również zmieścić w swoim budżecie.

Tile Mate Item Finder

Jedną z głównych wad fajnych, małych gadżetów w dzisiejszych czasach jest to, że łatwo je zgubić. Jeśli potrzebujesz pomocy w radzeniu sobie z drobiazgami, wyszukiwarka przedmiotów Tile Mate jest po prostu wskazówką. Tile Mate wielkości breloczka ma znikomą wielkość. Wystarczy przymocować tracker do dowolnego przedmiotu, a aplikacja towarzysząca Tile umożliwia zlokalizowanie go praktycznie w dowolnym miejscu. Nawet bez aplikacji nadal możesz znaleźć pobliskie przedmioty, zdalnie wprawiając kafelek w wibracje, błysk lub dzwonek.

Geekey Multi-Tool – Kieszonkowe narzędzie w kształcie klucza

To narzędzie wielofunkcyjne łączy kilka popularnych narzędzi w jedno poręczne urządzenie o wygodnym rozmiarze, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Jest wyposażony w ponad 16 funkcji, w tym metryczny i standardowy klucz zamknięty i wkrętak do bitów, ząbkowaną krawędź zgodną z normą TSA i wygodną końcówkę do rysowania, klucz do szprych rowerowych, otwieracz do butelek i wiele innych. Narzędzie jest wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej, lekkie i pasuje do Twojego breloczka.

Powerbank Anker PowerCore 10 000 mAh

Jeśli przenośne ładowarki wielkości dłoni zaostrzą Twój apetyt na fajne gadżety, Anker PowerCore 10 000 to kolejny doskonały, kieszonkowy power bank. Jego bateria o pojemności 10 000 mAh może wielokrotnie ładować iPhone’a, mimo że ten PowerCore jest niewiele większy pod względem długości i szerokości niż karta kredytowa.

Podobnie jak inne banki mocy Anker, to urządzenie posiada również opatentowaną przez Anker technologię PowerIQ i VoltageBoost, która optymalizuje prędkość ładowania dla różnych urządzeń, zapewniając, że nie będziesz zbyt długo czekać na naładowanie gadżetów.

Przenośny czytnik kart SD Anker

Karty SD i MicroSD to tani, przenośny sposób przenoszenia ton danych, ale nie wszystkie komputery mają gniazda do ich przyjęcia, a nawet laptopy, które zazwyczaj mają tylko jedno. Dodatkowo, jeśli masz tylko kartę MicroSD, potrzebujesz dodatkowego adaptera, aby i tak używać jej z czytnikiem kart SD.

Czytnik kart SD Anker USB 3.0 może ułatwić Ci życie. Posiada gniazda kart SD i MicroSD, które umożliwiają jednoczesne odczytywanie i zapisywanie na dowolnym komputerze. Jest również kompatybilny ze wszystkimi typami kart MicroSD. To świetny sprzęt dla fotografów i mobilnych profesjonalistów.