3 najlepsze kasy fiskalne dla małych firm

Kasa fiskalna łączy bezpieczną kasę, zaawansowaną maszynę dodawania i drukarkę paragonów w jedną jednostkę operacyjną. Wiele z nich łączy się z terminalami kart kredytowych, blik i skanerami kodów kreskowych, a niektóre zawierają oprogramowanie do inwentaryzacji i punktów sprzedaży (POS), aby zwiększyć funkcjonalność. Aby zdecydować się na którąś z tych kas fiskalnych niepotrzebna jest nawet reklama.

Najlepsze kasy fiskalne dla małych firm to:

• Square: Najlepsze dla osób prywatnych, startupów i małych witryn sklepowych, które chcą mieć kasę POS
• Casio PCR-T280: Najlepsza tania przenośna kasa fiskalna
• Casio SR-C4500: najlepszy do dużych list produktów i raportowania w chmurze

Właściciele małych firm mają dwie ogólne możliwości wyboru kasy fiskalnej. Możesz skorzystać z systemu opartego na kasach lub zdecydować się na kasy, które działają przy użyciu oprogramowania POS. Kasy fiskalne dobrze sprawdzają się w firmach, które potrzebują prostego urządzenia do liczenia sprzedaży, realizacji płatności klientów, drukowania paragonów i przechowywania gotówki. Systemy POS robią to wszystko plus oferują kompletny zestaw narzędzi do zarządzania biznesem, niektóre w zaskakująco niskich kosztach.

Square: najlepsza ogólna kasa fiskalna POS dla małych firm

Polecamy Square jako najlepszą kasę sterowaną przez POS dla małych firm, ponieważ zapewnia kompletny zestaw narzędzi do sprzedaży, płatności, zapasów i zarządzania biznesem za darmo. Dodatkowo oferuje również kilka tanich opcji rejestracji. W przeciwieństwie do tradycyjnych kas fiskalnych, dzięki Square możesz przetwarzać sprzedaż i prowadzić całą firmę ze smartfona lub tabletu. Możesz też użyć jednego lub więcej kas nablatowych, aby zaspokoić wszelkie potrzeby dotyczące sprzedaży w sklepie.

Square to tak zwane rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które łączy usługę przetwarzania kart kredytowych, oprogramowanie i sprzęt kasowy POS w jednym systemie. W przeciwieństwie do innych typów rejestrów z naszej listy, jeśli korzystasz z rejestru POS Square, nie możesz oceniać dostawców kont handlowców. Ale przetwarzanie płatności Square jest bardzo przyjazne dla małych firm, z prostymi opłatami ryczałtowymi i brakiem opłat początkowych lub miesięcznych opłat za konto.

Casio PCR-T280: Najlepsza przenośna, tania kasa fiskalna

Jeśli potrzebujesz prostej kasy do realizacji płatności w dowolnym miejscu sprzedaży, elektroniczna kasa Casio PCR-T280 oferuje dobry zestaw funkcji sprzedażowych. Ta kompaktowa kasa fiskalna Casio, dostępna na Amazon i za pośrednictwem większości firm zajmujących się zaopatrzeniem biurowym i detalicznym, ma udokumentowaną historię niezawodnej wydajności zarówno dla tymczasowych sprzedawców rynkowych, jak i małych sprzedawców detalicznych.

Jako urządzenie kasowe typu „wszystko w jednym” nie musisz kupować oddzielnej szuflady kasowej i drukarki paragonów — w przeciwieństwie do kas fiskalnych do samodzielnego montażu z systemów POS z naszej listy. Aby jednak przetwarzać karty kredytowe, musisz dodać samodzielny terminal od dostawcy konta sprzedawcy. Ten model nie ma złącza do zintegrowanego terminala kart kredytowych.

Casio SR-C4500: Najlepsza kasa fiskalna dla firm z dużymi listami produktów

Casio SR-C4500 oferuje duży wzrost funkcjonalności w porównaniu z omówionym powyżej modelem PCR-T280. Przede wszystkim SR-C4500 przechowuje do 7000 cen artykułów, w porównaniu do 1200 produktów PCR-T280, co czyni go idealnym dla sklepów z dużymi listami produktów.

Ponadto obsługuje zintegrowany skaner kodów kreskowych i terminal kart kredytowych, ma przyjazną dla użytkownika, odporną na zalanie klawiaturę z programowalnymi klawiszami szybkiego dostępu, śledzi prowizje dla maksymalnie 50 użytkowników i śledzi czeki gości w firmach hotelarskich.

Casio SR-C4500 jest sprzedawany jako urządzenie kasowe typu „wszystko w jednym”, które zawiera podłączoną szufladę kasową i dwie wbudowane drukarki paragonów. Posiada również dwa porty do podłączenia skanera kodów kreskowych (sprzedawany oddzielnie) i terminala kart kredytowych, które zazwyczaj uzyskuje się za pośrednictwem usługi przetwarzania kart kredytowych.