Spersonalizowana krówka

Krówki to bardzo uniwersalne słodycze, lubiane przez spore grono miłośników słodkości. Może właśnie dlatego stały się popularne i każdy chętnie po nie sięga. Lubimy, gdy są lekko ciągnące, apetyczne i super słodkie. Praktycznie nie brudzą i dostępne są poza klasycznym smakiem również w kilku innych odmianach smakowych. Ten fakt uniwersalności i popularności, wykorzystać można na wiele sposobów. Ponieważ krówka to dość trwały produkt, o regularnych kształtach to świetnie opakowania krówek nadają się do umieszczania znaków graficznych i fotografii. Tym sposobem dana krówka może stać się miłym upominkiem dla Klienta, czy po prostu smakowitym prezentem dla gościa, w czasie uroczystości rodzinnych. Uniwersalność nadruków sprawia, że krówka znajdzie zastosowanie zarówno w biznesie, jak i również jako dodatek do ważnych chwil w naszym życiu.

Biznes i marketing

Krówki z wyjątkowym nadrukiem możemy kupić w formie uniwersalnej. Polecany przez agencję reklamową znak graficzny kojarzący się z uroczystością, to rozwiązanie dla osób, które nie mają własnego pomysłu na opakowanie cukierka. Zwykle tego typu nadruki są minimalnie tańsze od tych bardziej spersonalizowanych i dostępne są w szybszym czasie. Dodatkowo mamy pewność, że grafika jest porządna, gdyż wybrana przez sztab profesjonalistów. Będzie przejrzysta i wymowna. Dodatkowo nakład takich krówek praktycznie będzie dowolny. Nie będzie dzięki temu dolnej granicy sztuk, której nie możemy przekroczyć. To świetne rozwiązanie na chrzciny dziecka, komunię świętą lub urodziny. Nawet gdy goście spałaszują przepyszny cukierek, to zostanie im pamiątka w postaci papierka, który będzie im miło się kojarzył. Na przykład na chrzciny możemy wybrać grafikę z motywami religijnymi lub malutkie buciki. Bardziej spersonalizowane krówki możemy opatrzyć datą wydarzenia, imieniem dziecka lub osoby celebrującej dany dzień, a nawet fotografią.

Graficy doradzą, jak ma wyglądać tego typu opakowanie, aby cieszyło oko odbiorców. Zwykle wykonanie takich krówek wiąże się z wykonaniem określonego nakładu, dodatkową opłatą za poprawki graficzne i dłuższym okresem realizacji zamówienia. Są to jednak drobne różnice i warto czasami dopytać właśnie o taką formę opakowania, aby mieć poczucie wyjątkowości takiego cukierka. Zdjęcie córeczki bądź synka na cukierku spotka się z zainteresowaniem. Zwykle na słodyczach widzimy nieznane twarze, a tutaj taka niespodzianka dla bliskich, gdy zobaczą ukochanego wnuka, kuzyna czy siostrzeńca.
Bez względu na to, którą formę wybierzemy, radość z gotowego produktu będzie ogromna. W szczególności, że goście na pewno zwrócą uwagę na ten drobny upominek. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego niż myśl, że również o nas ktoś pomyślał.
Słodkości zawsze budzą uśmiech na twarzy, a więc wykorzystujmy je jako formę podziękowania czy reklamy. Miłe skojarzenia wracać będą z każdą kolejną krówką zjedzoną przez rodzinę czy znajomych. Budujmy tę więź i relację smakołykami, które kojarzą się w sposób konkretny, ale i magiczny.