Kubek

Wyobraźcie sobie życie bez kubka. Zwykle korzystamy z ceramicznych, ale kubki wykonuje się również z emaliowanej czy też nierdzewnej stali lub z aluminium, gliny, fajansu, plastiku, grubego szkła, nawet drewna. Każdy znajdzie dla siebie idealny kubek, który stanie się towarzyszem porannych śniadań, przyjacielem w pracy lub po prostu przedmiotem, który rozweseli lub przeniesie nas do miłych wspomnień.

Personalizacja – imię na kubku

Nie istotne, z czego jest nasz kubeczek. Zadbajmy, aby był wygodny, odpowiednio pojemny i sympatyczny. Nieraz miłe słowo na kubeczku poprawi humor osoby, która wstała lewą nogą. Zdjęcie ukochanej osoby wywoła uśmiech na naszej twarzy. Nie strońmy od ekspresywnych, kolorowych i energetycznych obrazków. Wybierajmy kubki pozytywne i radosne. Jeśli kubeczek jest w stonowanych kolorach, to może zabawmy się formą. Wybór jest ogromny.

Kubek to także świetny pomysł na prezent. Obdarować możemy znajomych czy członków rodziny takim samym kubkiem, który zauważyli u nas i bardzo im się spodobał. Lub podarujmy im wyjątkowy kubek w formie spersonalizowanej. Wykonanie wyjątkowego kubeczka możemy polecić osobie zajmującej się tym zawodowo lub sami spróbujmy wykonać taki kubek. Wystarczy porcelanowy kubek w jednolitym kolorze i specjalne farby do ceramiki. Narysujmy ciekawe obrazki kojarzące się z przyszłym właścicielem kubka lub wypiszmy sentencję, śmieszne zdanie, które będzie niepowtarzalne. To wyjątkowy gadżet, który pasuje zarówno jako prezent na urodziny, jak i na chrzciny czy komunię. Uniwersalność kubka nie zna granic, więc warto to wykorzystać. Ulubione postacie z bajek dla dzieci, zdjęcie narzeczonego czy żony, a dla fanów samochodów ulubiony model auta. Dla klasyków motywy roślinne, dla znawców sztuki reprodukcja a dla melomana zapis nut ulubionej piosenki. To niesamowite ile można takim małym kubeczkiem wyrazić sympatii i uczuć.

Polecam zabawy z tym przedmiotem. Zachęcam do kreatywności i poświęcenia chwili uwagi przy wyborze idealnego kubka dla nas, rodziny i znajomych.